Cinsel Arzular Nasıl Giderilir?

İnsanların temel arzularından biri de hiç şüphesiz cinselliktir. İnsanlar cinsel duygularını çeşitli şekillerde bastırma ihtiyacı duymaktadır. Erkeklerin kızlara göre cinsel duygularını bastırmada daha rahat hareket ettiği söylenebilir. Erkekler genellikle arkadaş ortamında cinselliği daha rahat konuşmakta ve cinsel tecrübelerini birbirleriyle paylaşmaktadır. İnsanlar cinsel arzularını bastırmak için farklı yollara başvurmaktadır. Bir partneri olan ya da evli olan bireyler cinsel ilişki yoluyla birbirini tatmini etmektedir. Ancak bir partneri olmayan bayanlar ve ya erkekler kendilerini el ile tatmin dediğimiz mastürbasyon yaparak kendilerini tatmin etme yoluna gitmektedirler.

 Farklı Şekillerde Cinsel Arzuları Dindirmek Mümkün Mü?

Bir partneri olmayan erkekler ya da bayanlar cinsel isteklerini farklı şekilde gidermektedir. Aslında buraya birazda kişilerin fantezileri de devreye girmektedir. İnsanlar numaralarını televizyon, internet aracılığı ile çeşitli yerlere vermektedir. Kişi numarasını internete, televizyona verdiğinde kimliği gizleyebilmektedir. Numara belirli bir süre internette ve televizyonlarda yayınlandığında tercihe göre bayan ve ya erkek numara sahibini aramaktadır. Numara sahibi arandığında öncelikli olarak kısa süreli olarak bireyler kendileri tanıtırlar. Eğer bireyler anlaşırlarsa muhabbetin daha da derinleşmesi mümkün olmaktadır.

Birbirini daha iyi tanıma fırsatı bulan ya da kendilerine güvenen bireyler isterlerse muhabbeti telefonda sex yapabilirler. Bu şekilde cinsel arzuları tatmin etmek birebir beraberlik yerine daha çok bireylerin yanında bulunsa neler yaşayacakları, varsa yaşadıkları cinsel deneyimleri birbirleri ile paylaşmaları şeklinde gelişebilir. Bireyler gelişen teknoloji ile birlikte görüntülü olarak da görüşebilmektedir. Görüntülü sohbet aşaması devreye girdiğinde ise artık işin seyri muhabbetten çok kişilerin genital bölgelerini göstermelerine doğru gitmektedir. Bayanlar kendi genital bölgeleri ve göğüsleri ile oynayarak kamera karşısındaki erkeği tahrik etmeyi amaçlar. Erkelerde kendi genital bölgelerini gösterip ve genital bölgeleri ile oynayarak kadınların tahrik olmasını amaçlamaktadır.

Kadın ve erkeğin kamera karşısında soyunup birbirini tahrik etmeleri kişilerin fantezi anlayışlarına göre de değişiklik göstermektedir. Bazı kadınların erkeği tahrik etmek için kamera karşısında dondurma yaladığı ve bu şekilde erkeleri tahrik etmeye çalıştıkları da bilinmektedir. Bu işlemlerin sonucunda kadın ve erkek genellikle boşalarak sohbeti sona erdirmektedir. Bu amaca yönelik ilişkiler daha çok erkek ve kadınların cinsel yönden aşırı istek duyduğu zaman dilimlerine karşılık gelmektedir. Bu tarz ilişki yaşamak isteyen bireylerin ilişkiden korktuğu ve tam anlamı ile bir ilişkiye hazır olmadığı düşünülmektedir. Genellikle böyle bir ilişkinin uzun süreli olmadığı ve kişilerin karşılıklı olarak isteklerini yeri getirip bir daha birbirleriyle görüşmediği tahmin edilmektedir.

Kategoriler: Sohbet Hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir