Zevkler ve renkler tartışılmaz sözü ile yola çıkmamız gerekirse her insan farklıdır. Her bireyin kendine ait zevkleri, hisleri ve ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu anla bazı insanlar bazen farklı yollara başvurabilirler. Böylelikle sözde ihtiyaçlarını giderir ve memnun kalır.

Gelişen çağla birlikte birde gelişen bazı sorunlar mevcuttur. Bunların bir tanesine ilişki de yani sexte çıkan sorunlardır. Çiftler, sevgili ya da ilişki arkadaşlığında sex anlamında bazen sorunlar çıkabiliyor. Zevk yetersizliği, erken boşalma ve gereken olanaklarının olmaması insanları başka yollara başvurmaya sevk edebiliyor.

Sex Hattının Bolluğu

Erkek ya da kadın fark etmeksizin bazı insanlar gerçek ihtiyaçtan ziyade telefonda sex ihtiyacına daha çok ihtiyaç duyar. Dediğimiz gibi zevkler ve renkler meselesi. Bazı bireyler sex hattı arayarak bu ihtiyaçlarını ya da yalnızlıklarını giderirler. Bu kişiye kalmış seçenektir.

Bazen de bu hatları bulabilmek için arayışta bulunurlar. Aslında pek uzağa gitmemekte fayda var. En basit örnek olarak televizyondan yola çıkmak gerekir. Bazı kanallar canlı sex hattı için numara önerilerinde bulunurlar. Kullanıcı ister arar ister aramaz. Kendi inisiyatif meselesidir.

Bir de internette gelen öneri numaraları bulunmaktadır. Bazı sosyal internet ortamlarında da öneriler ve numaralar bulunur.

Sex Hattının Zararları

Elbette kimine göre zevk kimine göre ihtiyaçtır fakat bilinmelidir ki riskleri de bulunmaktadır. İnternette ya da televizyondan önerilen numaralara ne kadar güvenilir? Bu soru önemli bir sorudur. Çünkü sanıldığının aksine sizlerin numaraları da karşıya gider. Ve sex hattı arkasında kimlerin olduğu belli değildir. Bu anlamda güven unsuru göz önünde bulundurulmalıdır.

Ayrıca sesli konuşmakta bu zararlardan bir tanesidir. Çünkü sizin sesiniz gayet açık bir şekilde karşıya gider ve belki de kayıt edilebilir. Bu anlamda dikkatli olunması gerekir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir